Dostawa

DOSTAWA

 1. Ceny przesyłek określone są w cenniku dostawy (poniżej).
 2. Czas wysyłki zamówień nie przekracza 5 dni roboczych, licząc od daty zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego, nie dotyczy to zamówień złożonych w trybie przedsprzedaży.
 3. Zamówiony towar Sklep wysyła za pośrednictwem Poczty Polskiej lub udostępnia do odbioru przez klienta w swojej siedzibie.
 4. W przypadku płatności w inny sposób niż za pobraniem, termin wysyłki wydłuża się o okres pomiędzy złożeniem zamówienia, a datą zaksięgowania należności na rachunku bankowym Sprzedawcy.
 5. Warunki dostawy:
  Wysyłki realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 6. Cennik dostawy:
  13 pln – przesyłki w Polsce (przesyłka ekonomiczna do 1kg, gabaryt A)
  36 pln – przesyłki w Europie (do 0,5kg)
  48 pln – przesyłki poza Europą (do 1kg)

  Zamówienia o wartości powyżej 200 pln realizowane na terenie Polski są objęte darmową dostawą i są wysyłane na koszt sklepu.
  Ceny przesyłek niestandardowych będą ustalane indywidualnie.

REKLAMACJE

 1. Podstawą przyjęcia reklamacji jest przedstawienie przez Klienta dowodu zakupu towaru.
 2. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu reklamowany towar wraz z opisem niezgodności.
 3. Sklep ustosunkowuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zwrotu towaru wraz z opisem niezgodności.
 4. Gdy realizacja uzasadnionej reklamacji wiąże się z wysłaniem Klientowi nowego towaru bądź usunięcia niezgodności, koszty dostaw ponosi Sklep.
 5. Indywidualne ustawienia komputera i monitora Klienta powodujące błędne lub zniekształcone wyświetlanie informacji o towarach (np. kolorów), nie mogą być podstawą reklamacji.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać na adres: Fundacja Laja, ul. Zamkowa 3 abc, 43-400 Cieszyn, Polska lub złożyć drogą elektroniczną na adres e-mail: info@puerh.pl
 2. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni w stanie niezmienionym.
 3. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy ponosi Klient.
 4. Jeżeli Klient wybrał inny sposób dostarczenia zmówionych produktów w inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę. Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.